Neotantra klub

Večery plné masáží, doteků a touhy

Co můžete očekávat v našem neotatra klubu?

Ráj pro ženy. Večer, kdy ženy budou od mužů přijímat spoustu něžných doteků, pozornosti, sdílení, pohlazení, něžného vískání ve vlasech, jemné hlazení po zádech, rozkošné dotýkání na ramenou a předloktí, smyslnou masáž lýtek, úžasné doteky na chodidlech, pohlazení horkým dechem, proplétání se lesem rukou, dotýkání se vzájemně v bocích a podobně.

Jemné škádlení, hraní si se vzrušující intimní atmosférou, doteky plné lásky, obětí plné citu a pochopení, vyžaduje pouze inteligentní páry, které jemně vytvářenou atmosféru radosti a podpoří ji svojí přítomností.

Nejsme swingers klub

Návštěva swingers klubu ženám škodí

Plně rozumíme potřebám žen, aby byli štastné.

Sex bez lásky, tak jak je provozován v dnešních swingers klubech ženám ubližuje; proto v našem klubu je striktně dodržováno žádný sex bez lásky.

Až na samou hranici vášně.

Přijďte strávit do neotantra klubu krásný večer. Po všech těch dotecích, jemných masáží a toužebných doteků, bude vaše partnerka v sedmém nebi a prožije si ráj na zemi. V soukromí se Vám za nádherný večer, na který jste ji vzali královsky odmění. Protože není větší odměny pro muže, než vidět svojí partnerku prožívat nirvánu.

Pravidla